ThinkPad P15 Gen 2 – kompletna stacja robocza, którą zabierzesz w podróż

Mobilna stacja robocza ThinkPad P15 Gen 2 oferuje najnowsze w branży procesory Intel Core i Xeon 10. generacji, zaawansowaną grafikę NVIDIA Quadro RTX i wiele więcej

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 (https://www.kuzniewski.pl/k5212,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-p-thinkpad-p15-gen-2.html) to świetna stacja robocza. Ma doskonały wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, dobrej jasności i kontraście. Ma dużo pamięci i miejsca na przechowywanie danych. Klawiatura jest wygodna do pisania, a gładzik jest duży i dokładny. Zarówno wyświetlacz, jak i klawiatura są podświetlane.

Wysoka wydajność zapewniona przez mobilny zestaw

Mobilna stacja robocza ThinkPad P15 Gen 2 oferuje najnowsze w branży procesory Intel Core i Xeon 10. generacji, zaawansowaną grafikę NVIDIA Quadro RTX i wiele więcejMobilna stacja robocza ThinkPad P15 Gen 2 oferuje najnowsze w branży procesory Intel Core i Xeon 10. generacji, zaawansowaną grafikę NVIDIA Quadro RTX i wiele więcej. Z łatwością wykona każde zadanie.

Najnowsze procesory 10. generacji Intel Core i Xeon z maksymalnie 8 rdzeniami zapewniają moc, której potrzebujesz, by z łatwością wykonywać wiele zadań. System operacyjny to Windows 10 Pro 64. Typ wyświetlacza to 15,6″ FHD (1920 x 1080) IPS 500 nitów z powłoką antyodblaskową (możliwość wymiany na 4k). Pamięć od 16 do 128 GB GB DDR4 SODIMM. Pamięć masowa do 6TB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2. Układ graficzny zintegrowany lub dedykowany NVIDIA Quadro RTX z serii A.

Cały sprzęt jest pokryty gwarancją na 3 lata Lenovo Onsite Warranty.

Pełna ochrona danych i wizerunku dla specjalistów

Nowe zabezpieczenia ThinkShield w notebooku ThinkPad P15 Gen 2 mają pomóc w ochronie danych użytkownika. Urządzenia te obejmują osłonę kamery, czytnik linii papilarnych, układ szyfrujący Trusted Platform Module (TPM) oraz funkcję Windows Hello do logowania biometrycznego. Takie połączenie funkcji zapewnia dodatkowy poziom ochrony wrażliwych danych biznesowych.

ThinkPad P15 Gen 2 jest wyposażony w fizyczną migawkę kamery. Gdy chcesz skorzystać z kamery internetowej, po prostu przesuń pokrywę. Dzięki temu hakerzy nie mają dostępu do kamery internetowej, nawet jeśli na urządzeniu jest zainstalowane złośliwe oprogramowanie. Laptop ThinkPad P15 Gen 2 ma certyfikat MIL-SPEC, co oznacza, że jest bardzo wytrzymały, odporny na wstrząsy i wytrzyma praktycznie wszystko w transporcie.