Microsoft Surface Pro 8 – czy to najlepszy biznesowy laptop „2w1”?

13-calowy laptop "2w1" Microsoft Surface Pro 8 jest kolejną, ósmą już, odsłoną hybrydowego notebooka przeznaczonego dla środowiska biznesowego oraz ogólnej pracy biurowej

Czy atrakcyjny wygląd i cena idą w parze z możliwościami nowej biznesowej „hybrydy” Microsoftu? Certyfikowane laptopy Intel Evo mogą nasuwać pewne przypuszczenia, że mamy do czynienia ze sprzętem nieprzeciętnie wydajnym. Co w rzeczywistości ma do zaoferowania Microsoft Surface Pro 8 ze strony www.kuzniewski.pl, bo to właśnie o tym notebooku mowa, oraz czy jest to naprawdę najpotężniejszy laptop biznesowy „2w1”, jak twierdzi producent?

Laptopy konwertowalne Microsoft Surface Pro 8 – zaawansowane rozwiązania czy przerost formy nad treścią?

13-calowy laptop "2w1" Microsoft Surface Pro 8 jest kolejną, ósmą już, odsłoną hybrydowego notebooka przeznaczonego dla środowiska biznesowego oraz ogólnej pracy biurowej13-calowy laptop „2w1” Microsoft Surface Pro 8 jest kolejną, ósmą już, odsłoną hybrydowego notebooka przeznaczonego dla środowiska biznesowego oraz ogólnej pracy biurowej. Ultralekka i wygodna w przenoszeniu konstrukcja została doceniona już przy okazji poprzednich generacji, więc pod tym względem nie ma zaskoczenia. Całość waży mniej niż kilogram, co jest świetnym wynikiem. Choć jest to niewielkie urządzenie, to posiada ogromne serce pełne zapału do pracy. Chodzi oczywiście o procesor Intel Tiger Lake (11. Generacja), a całość zyskała certyfikat niezawodności w codziennym użytkowaniu – Intel Evo.

Ultraprzenośne laptopy z Windows 11

Nowy Surface Pro to laptop z Windows 11 preinstalowanym już i gotowym do użycia w momencie, kiedy wyjmiemy urządzenie z opakowania. Jako że jest to także laptop z ekranem dotykowym, możemy liczyć na sprawną obsługę systemu za pomocą dotyku palcami lub, co bardziej precyzyjne, specjalnego akcesorium w postaci pióra. Sam ekran zaś to matryca autorska Microsoftu, nazwana Pixel Sense. Oferuje rozdzielczość obrazu o wartościach 2880 x 1920 pikseli i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Charakterystyka ekranu sprawia, że obraz jest żywy, a kolory nasycone. Jeśli chodzi o pracę w słoneczny dzień na zewnątrz, to Microsoft Surface Pro 8 pochwalić się może jasnością oscylującą wokół 450 nitów, co umożliwia komfortową pracę w pełnym słońcu.

Jaki laptop wybrać do pracy? Czy Microsoft Surface Pro 8 to dobre rozwiązanie?

Urządzenie 2w1, czyli konwertowalny laptop Microsoft Surface Pro 8 jest jednym z najciekawszych profesjonalnych tabletów dostępnych w sprzedaży. Producent zadbał o detale, dzięki czemu zarówno jakość wykonania, jak i dostępne w sprzedaży akcesoria idealnie współgrają, tworząc perfekcyjną całość. Jest to przede wszystkim propozycja skierowana do osób pozostających w ruchu przez większość dnia, które nie chcą rezygnować z wydajności w trakcie pracy. Smukłe, małe laptopy z potężnymi procesorami i certyfikatem Intel Evo to bez wątpienia nowa generacja w tej kategorii urządzeń.