Intel NUC 12 Pro – małe komputery dla dużych biznesów

Tradycyjne komputery w obudowach typu ATX w biznesie odchodzą powoli do lamusa

Tradycyjne komputery w obudowach typu ATX w biznesie odchodzą powoli do lamusa. Ich rozmiar sprawia, że prowadząc firmę nie zawsze jesteśmy w stanie wygospodarować dostateczną ilość miejsca. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się komputery typu mini PC. Seria Intel NUC 12 Pro (www.kuzniewski.pl) to małe komputery o ogromnych możliwościach. Minimalistyczne rozwiązanie dla przedsiębiorców, w postaci komputerów Intel NUC 12 Pro, znajdzie zastosowanie w różnych gałęziach usług i handlu.

Maksymalna wydajność zamknięta w małe obudowie

Tradycyjne komputery w obudowach typu ATX w biznesie odchodzą powoli do lamusa

Procesory Intel® Core™ dwunastej generacji są najbardziej wydajnymi podzespołami z rodziny Intel. W serii Intel NUC 12 Pro istnieje możliwość zainstalowania aż 64 GB pamięci RAM. Tworzy to super wydajne połączenie, które wzbogacone o szybki dysk SSD tworzy urządzenie o bardzo dużej mocy obliczeniowej. Obudowa komputera o wymiarach 10 cm x 10 cm zmieści się nawet na najbardziej zatłoczonym biurku, czy też innym miejscu instalacji urządzenia. Istnieje możliwość wyboru dwóch wariantów obudowy, w tym z wnęką na dysk 2,5 cala.

Urządzenie przystosowane jest do pracy w trybie ciągłym, co oznacza, że nie musi być wyłączane po zakończonej pracy.

Mnogość zastosowań

Niewielkie rozmiary oraz wysoka wydajność serii minikomputerów Intel NUC 12 Pro sprawia, że znajdą one zastosowanie w różnych branżach. Począwszy od zastosowania tradycyjnego, jako typowe urządzenie biurowe, poprzez użytkowanie jako niewielka baza danych, czy też serwer do oprogramowania zarządzającego wewnętrznym systemem przedsiębiorstwa.

Dzięki układowi graficznemu o dobrych parametrach komputery Intel NUC 12 Pro sprawdzą się również wykorzystaniu, jako kioski multimedialne, czy też ściany wideo. Intel® Iris® Xe to grafika, która spełni wymagania nawet zaawansowanych użytkowników. Pozwoli na odtwarzanie wysokiej jakości materiałów. Istnieje również możliwość konfiguracji z dedykowanym układem graficznym.

Dopasuj parametry do własnych potrzeb

Bez względu na to, czy potrzebne jest urządzenie o wysokiej mocy obliczeniowej, czy też dobrym układzie graficznym, seria Intel NUC 12 Pro to rozwiązanie dla każdego. Istnieje możliwość dostosowania systemu operacyjnego, wielkości dysku SSD, ilości pamięci ram, układu graficznego, procesora, czy też ilości wyjść na urządzenia zewnętrzne. Dzięki temu Intel NUC 12 Pro to linia, która znajdzie zastosowanie w niemal każdej branży.