Dlaczego warto zaopatrzyć się w model Dell Precision 14 3470?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że obecnie wybór odpowiedniego laptopa biznesowego jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem, niż jeszcze kilka lat temu. Najbardziej renomowani producenci mają w swoich ofertach asortymentowych produkty bardzo wysokiej jakości. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że klienci mają ogromny problem z podjęciem właściwej decyzji. Należy mieć świadomość, że ogromnym zainteresowaniem wśród najbardziej wymagających użytkowników cieszy się model Dell Precision 14 3470 od Kuźniewski.

Podświetlana klawiatura

Warto wiedzieć, że podświetlana klawiatura, w którą został wyposażony omawianym produkt przez producenta umożliwia pracować w ciemności. Ponadto nie trzeba nawet włączać dodatkowego światła. Użytkownicy dzięki wspomnianemu podświetleniu klawiatury będą mogli zadbać o znacznie większą wydajność, a także komfortową pracę.

System operacyjny Microsoft Windows 11

Godny uwagi jest fakt, że model Dell Precision 3470 z systemem Microsoft Windows 11 jest w najprostszym możliwym ujęciu połączeniem bezpieczeństwa, bardzo wysokiej jakości, a także opcji personalizacji. W centrum został przez producenta umieszczony przycisk Start, można dzięki temu uzyskać znacznie szybciej dostęp do istotnych aplikacji czy treści. Z kolei czytelniejszy interfejs i odpowiednie dopasowanie widżetów zagwarantują użytkownikom zdecydowanie większe wrażenie z codziennej pracy. Należy mieć świadomość, że najczęściej wymienianym atutem systemu Windows 11 przez klientów jest szybkość działania w porównaniu z Windows 10. Nie można zapomnieć, że został on wyposażony w rozwiązania, które znacznie usprawniają wielozadaniową pracę.

Gwarancja 3 lata Next Business Day Basic

Warto wiedzieć, że najważniejszym zadaniem modelu Dell Precision 3470 jest wspomaganie pracy biurowej. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że standardowy czas gwarancji wynosi 3 lata z odpowiednią reakcją w kolejnym dniu roboczym. Chodzi tutaj oczywiście o Next Business Day, NBD. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że gwarancja Dell może zostać przedłużona do 4 lub nawet 5 lat. Wszystko jest uzależnione od modelu laptopa. Jeżeli z jakiegoś powodu omawiany model odmówiłby posłuszeństwa użytkownikowi, zalecane jest skontaktowanie się z pomocą techniczną firmy Dell, a następnie dokonanie zgłoszenia określonej usterki. Godny uwagi jest fakt, że naprawa wspomnianego laptopa może rozpocząć się już kolejnego dnia po otrzymaniu zgłoszenia o usterce, w trybie On-Site. Lokalizacja w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia. Należy mieć świadomość, że gwarancja Dell realizowana jest w Polsce.