Dell Vostro 5625: wydajny i niedrogi laptop

Dell Vostro 5625 jest wyposażony w wiele opcji portów umożliwiających podłączanie urządzeń zewnętrznych

16-calowy laptop Dell Vostro 5625 (który kupisz tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k3869,laptopy-dell-vostro-vostro-5625.html) jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM DDR4 i ma dysk SSD o pojemności 1 TB zapewniający dużą przestrzeń do przechowywania plików. Napędzany procesorem AMD Ryzen, ułatwia płynną pracę wielozadaniową i umożliwia pracę na wielu kartach jednocześnie. Ten notebook firmy Dell jest wyposażony w technologię Waves MaxxAudio, która zapewnia lepszą jakość dźwięku podczas oglądania filmów dzięki wbudowanym głośnikom. Ponadto zintegrowana kamera internetowa umożliwia bezproblemowe prowadzenie rozmów wideo lub nagrywanie filmów w rozdzielczości 1080p.

Dell Vostro 5625: świetnie skomunikowany laptop

Dell Vostro 5625 jest wyposażony w wiele opcji portów umożliwiających podłączanie urządzeń zewnętrznychDell Vostro 5625 jest wyposażony w wiele opcji portów umożliwiających podłączanie urządzeń zewnętrznych. Dostępne są trzy porty USB 2.0, dwa porty USB 3.0, wyjście HDMI oraz wyjście DisplayPort. Do łączności z siecią służy port Ethernet i obsługa sieci Wi-Fi 802.11ac. System posiada także czytnik kart pamięci, który obsługuje karty SD/SDHC/SDXC o pojemności do 128 GB.

Laptop Dell Vostro 5625 jest wyposażony w funkcje, które ułatwiają łączność i zapewniają produktywność. Od jasnego 16-calowego wyświetlacza LED i pełnej klawiatury z klawiaturą numeryczną, po łączność bezprzewodową 802.11ac i wbudowaną kamerę internetową – Dell Vostro 5625 ma wszystko, czego potrzebujesz, aby pozostać w kontakcie i być produktywnym w podróży.

Dowiedz się, jak Dell Vostro 5625 zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych

Dell Vostro 5625 jest wyposażony w szereg funkcji zabezpieczeń, które dbają o bezpieczeństwo Twoich danych. Pierwszym z nich jest czytnik linii papilarnych, który umożliwia odblokowanie komputera za pomocą palca. Dostępne jest także gniazdo blokady Kensington, dzięki któremu w razie potrzeby można fizycznie zabezpieczyć komputer. Moduł TPM (Trusted Platform Module) pomaga chronić dane, szyfrując je i zabezpieczając przed manipulacją. Ponadto oprogramowanie Dell Data Protection / Encryption zapewnia różne poziomy szyfrowania poufnych plików i wiadomości e-mail.

Dell Vostro 5625: wybierz matrycę TN lub IPS

Dell Vostro 5625 ma 16-calowy notebook, który jest wyposażony w antyodblaskowy panel TN lub ekran IPS. Jakość wyświetlania w przypadku pierwszego z nich jest niższa niż w przypadku drugiego, ale oba typy mają swoje wady i zalety. Panele TN są znane z niskiej ceny i wysokiej częstotliwości odświeżania. Mają one jednak tendencję do słabego odwzorowania kolorów i gorszych kątów widzenia. Z drugiej strony ekrany IPS oferują ogólnie lepszą jakość obrazu dzięki szerokiej gamie kolorów i dokładnemu odwzorowaniu barw. Są one jednak zwykle droższe od ekranów TN.