Dell Vostro 5625: najlepszy cenowo laptop dla profesjonalistów biznesowych

Jeśli Twoja firma poszukuje niezawodnego, niedrogiego laptopa o doskonałej wydajności i funkcjach, to Dell Vostro 5625 może być idealnym wyborem

Jeśli Twoja firma poszukuje niezawodnego, niedrogiego laptopa o doskonałej wydajności i funkcjach, to Dell Vostro 5625 może być idealnym wyborem (o czym więcej tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k3869,laptopy-dell-vostro-vostro-5625.html). Ten 16-calowy notebook oferuje dużą moc obliczeniową dzięki procesorowi AMD Ryzen i 8 GB pamięci RAM. Dysk półprzewodnikowy o pojemności 256 GB zapewnia mnóstwo miejsca na pliki i programy, a dzięki systemowi operacyjnemu Windows 10 Pro będziesz mieć dostęp do wszystkich najnowszych narzędzi zwiększających wydajność i funkcji zabezpieczeń. Ponadto, dzięki kamerze internetowej wbudowanej w ramkę wyświetlacza, utrzymywanie kontaktu ze współpracownikami lub klientami jest łatwe.

Doskonałe rozwiązanie dla małych firm: Dell Vostro 5625

Jeśli Twoja firma poszukuje niezawodnego, niedrogiego laptopa o doskonałej wydajności i funkcjach, to Dell Vostro 5625 może być idealnym wyboremUrządzenie działa pod kontrolą systemu Windows 11 Pro 64-bit i zawiera preinstalowany pakiet Microsoft Office 2016. Jeśli chodzi o łączność, Dell Vostro 5625 jest wyposażony w dwa porty USB 3, jeden port HDMI, jeden port Ethernet i gniazdo czytnika kart SD. Do obsługi sieci jest Wi-Fi 802.11ac wraz z Bluetooth v 5.0. Jest też kamera internetowa 720p do wykonywania połączeń wideo osób lub do udziału w spotkaniach online. Wymiary Dell Vostro 15 5625 mierzy się w 357mm x 252mm x 18mm. Waga to 1,97 kg.

Dell Vostro zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych

Dell Vostro 5625 ma wiele funkcji zabezpieczeń, które sprawiają, że jest idealnym wyborem dla firm i organizacji. Pierwszą z nich jest gniazdo blokady Kensington, które umożliwia fizyczne przymocowanie laptopa do biurka lub innej powierzchni. Drugim jest czytnik linii papilarnych, który dodaje kolejną warstwę zabezpieczeń biometrycznych. Wreszcie, model 5625 jest wyposażony w moduł TPM 2.0 (Trusted Platform Module), który bezpiecznie przechowuje w urządzeniu klucze kryptograficzne, hasła i certyfikaty cyfrowe.

Dell Vostro 5625: Doskonała maszyna biznesowa

Dell Vostro 5625 wyposażony jest w wyświetlacz z podświetleniem LED z technologią Truelife i rozdzielczością Full HD (1 920 x 1 080p). Ekran ten jest wyposażony w panel w technologii IPS zapewniający szerokie kąty widzenia i lepsze kolory. Jeśli chodzi o ogólny wygląd notebooka, ma on czarne wykończenie ze srebrnymi akcentami na pokrywie. Na przodzie urządzenia znajdują się dwa głośniki umieszczone z przodu. Po bokach urządzenia znajduje się kilka portów, w tym wyjście HDMI, porty USB 3.0 Type-A i Type-C i inne. Wbudowany jest także czytnik kart SD – dzięki czemu można szybko i łatwo przenosić zdjęcia i filmy z aparatu/kamery bezpośrednio na dysk pamięci masowej laptopa.