Dell OptiPlex 5400 

Urządzenia multimedialne "All-in-one" czyli komputery zintegrowane z monitorem, to produkty coraz powszechniej stosowane przy wyposażaniu profesjonalnej przestrzeni biurowej

Urządzenia multimedialne „All-in-one” czyli komputery zintegrowane z monitorem, to produkty coraz powszechniej stosowane przy wyposażaniu profesjonalnej przestrzeni biurowej. Popularnym reprezentantem omawianej kategorii jest Dell OptiPlex 5400, zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących gwarancji stabilności pracy i niezawodności. Oto model skrojony idealnie pod zapotrzebowanie firm małych i dużych, przystępny cenowo, a zarazem oferujący wachlarz ponadprzeciętnych możliwości w efektywnym działaniu biurowym (i nie tylko).

Główne walory modelu OptiPlex

Urządzenia multimedialne "All-in-one" czyli komputery zintegrowane z monitorem, to produkty coraz powszechniej stosowane przy wyposażaniu profesjonalnej przestrzeni biurowej

Funkcjonalność Dell OptiPlex 5400 opiera się na pewności jego wewnętrznych parametrów, których sercem są procesory Intel Core i5 lub i7 (zależnie od wariantu), a także optymalnie dopasowane zasoby pamięci RAM, gwarantujące płynne działanie wszelkich aplikacji, działających o system operacyjny Windows 11 Pro. Istotą komfortowego użytkowania jest w tym przypadku ekran wyposażony w matrycę IPS o przekątnej 23,8 cala, wyświetlającej dane multimedialne w rozdzielczości Full HD. Komputer posiada przy tym odpowiednie zasoby pojemności na dysku twardym, obsłużyć duże ilości danych. Dzięki tym wszystkim walor, Dell OptiPlex 5400 jest kompaktowym rozwiązaniem dla osób pracujących zarówno w charakterze analityków, programistów czy wreszcie grafików komputerowych. Wartości konkretnych parametrów można wszak ustalać względem indywidualnych potrzeb i charakteru pracy, do jakiej zostanie przeznaczone urządzenie.

Dodatkowe funkcjonalności

Prócz wymienionych właściwości model OptiPlex 5400 został również wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji dodatkowych, takich jak wbudowana kamera internetowa, czytnik kart pamięci czy złącza USB 3.0, dla zachowania pełnej kooperacji z urządzeniami zewnętrznymi wszelkiego rodzaju. Komputer cechuje jednocześnie solidna jakość wykonania – znak rozpoznawczy wszystkich produktów marki Dell. Obudowa, z której wykonano model jest na tyle trwała, by zapobiec przypadkowym uszkodzeniom, jakie mogą się przecież zdarzyć nawet w tak potencjalnie wyciszonej atmosferze jak przestrzeń biurowa.

W zestawieniu z podobnymi propozycjami w swojej kategorii, zarówno pod względem cen, jak i spektrum funkcjonalności, opisywany tu model firmy Dell wypada uznać za rozwiązanie nad wyraz optymalne, zachowujące zdrowy balans między cena i jakością. Już teraz przyczynia się on do wzrostu popularności urządzeń typu „All-in-one” na naszym rodzimym rynku, co każe spodziewać się rozwoju tego sektora w przyszłości.