Dell Latitude 5420 – gdy potrzebny jest uniwersalny sprzęt do pracy

Laptop prezentuje się tak, jak można tego oczekiwać od sprzętu klasy biznesowej.

Gdy potrzebny jest laptop nie najdroższy, ale zarazem taki, który podoła różnym zadaniom, to warto zainteresować się tym urządzeniem. Latitude 5420 poradzi sobie ze wszystkim, czego zwykle wymagają biznesmeni od sprzętu służącego im do pracy. Dodatkowy atut to marka urządzenia. Jest to jeden z produktów cenionej marki Dell.

Jaki jest notebook Dell Latitude 5420?

Laptop prezentuje się tak, jak można tego oczekiwać od sprzętu klasy biznesowej.

Laptop prezentuje się tak, jak można tego oczekiwać od sprzętu klasy biznesowej. Ma spokojny, elegancki, poważny wygląd. Obudowa jest bardzo dobrej jakości. Ekran w Dell Latitude 5420 ma 14 cale (więcej pod tym linkiem: https://www.kuzniewski.pl/k5089,laptopy-dell-latitude-latitude-5420.html). Dobrze służy w pracy. Matryca jest matowa, a rozdzielczość to Full HD. Nie powinny też zawieść: klawiatura, oraz moc i szybkość laptopa. W urządzeniu zastosowano wydajne podzespoły.

Wydajność biznesowego laptopa Latitude

Za sprawną pracę laptopa odpowiadają procesory Intel Tiger Lake. Pamięć RAM może wynosić 64 GB. Rzadko kiedy potrzebna jest aż taka jej ilość. Można wybrać Dell Latitude 5420 z mniejszą jej ilością np. 16 GB i, jak jest to potrzebne, rozbudować ją. Jeśli obecnie potrzebna jest wartość maksymalna, to można zamówić sprzęt, który to oferuje. Dyski SSD to produkty w nowoczesnym standardzie. Zastosowano zintegrowaną kartę graficzną. W sprzedaży są modele z modemem LTE i najnowszą wersją Windows, czyli 11 Pro.

Komu przyda się uniwersalny laptop do pracy?

Jest to sprzęt klasy biznesowej. To znaczy, że nie tylko jego prezencja jest dostosowana do wymagań pracy biznesmena. Zastosowano różne rozwiązania cenione w takiej pracy. To m.in.:

  • wygodna w użytkowaniu klawiatura,
  • różne zabezpieczenia,
  • wydajne chłodzenie,
  • energooszczędne procesory,
  • kompaktowe wymiary.

To sprzęt, na którym można pracować w biurze. Jednak nie tylko tam biznesmeni wykonują swoją pracę. Muszą wyjeżdżać, więc sprzęt służący im w codziennej pracy nie może być duży. Ekran 14 cali to kompromis między komfortowymi w pracy ekranami a mobilnością urządzeń. Dell Latitude 5420 to klasyczny sprzęt do pracy biznesowej. Jest elegancki, wydajny i wszechstronny. To ideał, jeśli właśnie czegoś takiego się szuka.